Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobilenál szeretnék előfizet...

Tapsi018 kérdése:

T-Mobilenál szeretnék előfizetére telefont rendelni, mennyi előleget kérnek el ha még nem volt előfizetésem? Egyébként Samsung galaxy s5-ről lenne szó.

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Változó. Lehet akár 70 ezer is vagy kevesebb.

Vagy ha szerencséd van akkor nem kérnek.


Rendelés leadása utána úgyis felhívnak és ott elmondják, hogy mennyi lenne az előleg.

Ha nem tetszik akkor ott még vissza lehet mondani.

2014. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kértek végül előleget? Mert én tegnap erre direkt rákérdeztem, még mielőtt a rendelésbe belevágtam, és aztmondták, hogy általában új ügyfelektől kérnek előleget, tehát nyugodtan rendeljem meg. A meglévő ügyfeleknél is esetleg számlatartozás miatt kérhetnek (erről csak hallottam, ez nem biztos!!!).
2014. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!