Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megőrült a Vodafone? Mi ez a...

Megőrült a Vodafone? Mi ez a sok üzenet?

Figyelt kérdés

Tegnap kora este lekérdeztem az egyenlegem sms-ben. Azóta kisebb-nagyobb szünetekkel, de állandóan küldi a rendszer az üzenetet!


Az 5 vagy 6 hívásból egyszer vette fel az ügyfélszolgálat. Azt mondták, látják, hogy folyamatosan mennek ki az üzenetek. Kapcsoljam ki, majd vissza a telefont, és ha nem szűnik meg az üzenetáradat, nálam van a probléma.

De hogy? Nem én kérem le folyamatosan, ők küldik nekem!



2014. szept. 2. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már ki és bekapcsolni?
2014. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen. Már többször is.

Most csönd van, kb. negyed órája jött négy üzenet.


Régóta küszködök már a Vodával, mert hiába veszem ki a pipát az MMS mellől vagy mondom le sms-ben, még mindig aktív szolgáltatásként van jelen! A vonal sem a legtökéletesebb, nagyon recseg.


A telefonom Sony, nincs két éves. Már máskor is kértem le sms-ben az egyenleget, de akkor nem volt ilyen probléma. Ezért gondolom, hogy náluk van gubanc.

2014. szept. 2. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem szűnt meg, próbáld meg hogy újra lekéred az egyenleged szándékosan, hátha akkor ezzel bezárul a kör.
2014. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bejött :D Köszönöm!
2014. szept. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!