Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note vagy HTC...

Xiaomi Redmi Note vagy HTC Desire 816?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb szerintetek?

Kb egy árban vannak de a HTC magyar menü nélkül és tartozékok nélkül ennyi.

Segítsetek.


2014. szept. 2. 13:49
 1/9 Vortrex ***** válasza:
Inkább a HTC, de nehezen hiszem el, hogy nincs benne magyar menü, az összes gyári androidban van. Külön megemlítették ?
2014. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valószínű akkor valami ázsiai vagy indiai cucc lehet rajta amiben nincs magyar és a mobilarena.hu oldalon a teszt alatt lévő fórumon is írták többen, hogy nincs benne magyar nyelv.

Felhívtam a GSM-et ahonnan rendelném és Ők is azt mondták, hogy nincs benne egyáltalán magyar nyelv és csak egy akkumulátort adnak hozzá. :S

2014. szept. 2. 18:22
 3/9 Vortrex ***** válasza:

Hihetetlen, de gyárilag nincs benne magyar o.0 Konkrétan ki van szedve belőle :/

Igazából azért preferálom jobban a HTC, mert az már bizonyított, nagyszerű anyaghasználata és felhasználói élményünk van, nem az a megbántam, hogy megvettem fajta, viszont így, hogy nem beszéled a nyelvet, ezért felejtős, csak szívnál vele, még magyar nyelven is ellehet gondolkodni rajta, ha baja van.


Viszont utána néztem és a Xiaomi Redmi Note-nak is egy remek mobilnak tűnik, a benchmark programok adatai alapján is kiemelkedő, Antutu szerint 26000 pont-os (kb Galaxy S4) a Desire 816 csak 20000 pontos és az akkumulátora 3200 mAh, ami szintén elég sok.

Összességében a Redmi Note teljesítménye, mindenben üti a HTC-jét.

Biztos, hogy egy nagyszerű kis mobiltelefon lenne

2014. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem fontos lenne nagyon, hogy ne kelljen gondolkodnom, hogy mit olvasok tehát lehet így felejtős a HTC, na meg a másik, hogy semmi tartozékot nem adnak hozzá és 3-21 munkanap a várakozási idő míg a Xiaomit emagról rögtön megtudom rendelni olcsóbb is 5 ezerrel mondjuk az már nem pénz és másnap már itt is van a kezemben a telefon. Nagyon tetszik a Xiaomi is (bár külsőre a HTC jobban bejön) de nagyon fontos a kamera is az is jó mindkettőben illetve egyre több jót hallok a Note-ról illetve magáról a Xiaomi telefonjairól :)
2014. szept. 2. 19:51
 5/9 Vortrex ***** válasza:
A lap alján van pár próba kép, amit vele lőttek, teljesen jók [link]
2014. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Látom, nagyon-nagyon szépek. :)

Köszönöm a segítséget. :) meglátom még mi legyen egyszer Xiaomi egyszer HTC mármint ezek az érzéseim :D -.-

2014. szept. 2. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem már volt mindkettő meg épp van is. És azt kell, hogy mondjam, hogy a xiaomi simán lemossa a htc-t.

Minőségben meg mindenben. Főleg ha az ár/érték arányt is nézzük.

2014. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Közben vaciláltam és a Xiaomi több szempontból is jobb választás lenne.

Hagyományos sim megy bele nekem még ez van legalább nem kell vagdosni illetve kapok minden tartozékot hozzá teljesen magyar kicsit olcsóbb is és rengeteg kiegészítő van hozzá.

Csak kérdés, hogyha a 17es rommal kapom meg a telefont az mennyire lesz stabil!? Mindenképp frissítettem kell majd 23, 25 vagy 30asra? Ilyenkor elveszlik a 2 év garancia? (emagról rendelném)

2014. szept. 3. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy Note-hoz milyen romok vannak. Nekem Mi3 van és már több Redmi 1S is volt nálam. Nem hiszem, hogy frissítgetni kellene.

A garancia biztos, hogy nem veszik el ha gyári romot teszel fel.

Nekem 2 év EU garanciám van, én külföldről rendeltem. Úgy jóval olcsóbb volt. A Note kb 7000Ft-tal olcsóbb szállítással együtt.

2014. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!