Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője!...

Betört a telefonom kijelzője! Tudnátok segíteni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tegnap leejtettem, a Sony Xperia Z1 telefonomat, pedig volt rajta védőtok. A kijelző felülete sima, úgy tűnik mintha belül tört volna be, és így használhatatlan az egész. 3 év garanciával vettem nemrég az Új GSM-ről, de nem tudom, hogy kicserélnénk-e. 60 ezer forintért meg nagyon drága lenne a javítás.

2014. szept. 2. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és megmondják, de ha 3?? év garanciával vetted, akkor csak javítják.
2014. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a lumiámmal jártam igy betört a kijelző ugy,hogy használni se lehetett 2év jótállással még nekem kellet volna 16ezret fizetni érte ha lett volna rajta biztosítás akkor olcsobb lett volna.Ugyhogy valószínű fizetned kell neked is ha csak nem veszel újat mert ha a javítássa 60ezer akkor abból már újat is tudsz venni.
2014. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem a gyarto hibaja, ezert logikus, hogy te kell fizess, ha meg szeretned javittatni.
2014. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kurbaszov ***** válasza:

Pontosan, a telefon leejtése nem tartozik a garanciális javítás hatálya alá...

Fizetned kell a javításért mindenképp.

2014. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs biztosítás, akkor cumi van, fizethetsz.
2014. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!