Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet s4 active-ot beszere...

Hol lehet s4 active-ot beszerezni?

Figyelt kérdés
Több üzletet is meglátogattam Budapesten, több weboldalt néztem de sehol se árulják. Neten gyakran abba a hibába futottam, hogy csak a rendelésnél derül ki, hogy bár a honlapon fentvan, de az még a beszállító raktárában sincs. Ha tudnál üzletet, vagy weblapot javasolni. ahol valószínűleg van, nagyon hálás lennék. Linkeket is előlre köszönöm!

2014. szept. 2. 16:33
 1/8 Come back ***** válasza:
Csak azt ne mondd hogy itt sehol nem lehet kapni! [link]
2014. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszod! Igen, ezek közül kb. a három legdrágábbnál volt, de például az elite gsm-nél nem volt. Csak a rendelés leadása után hívtak fel, hogy sajnos elfogyott. Esetleg az s5 érdekli? De a válaszodat köszönöm!
2014. szept. 3. 16:16
 3/8 Come back ***** válasza:
Tehát árulják a legdrágább boltokban. Csak sokallod az árát. Itt olcsó, csak 1 hónap míg megjön! [link]
2014. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kiegészítésed köszönöm, de megint van egy bökkenő. Ahogy én láttam ezeknek angol (legalábbis biztosan nem magyar) menüvel forgalmazzák. Nekem viszont ez fontos lenne...
2014. szept. 4. 14:39
 5/8 Come back ***** válasza:
Nos, én nem akarok hülyeséget mondani, de erősen kétlem, hogy nincs egy magyar nyelv rajtuk. Ezt onnan gondolom így hogy az én Samsung Note 2 Azerbajdzsánitól a Vietnami nyelvig és még kb. 20 vagy 30 nyelvet tud. Szerintem a Samsung egy fajta készüléket gyárt egyfajta nyelv csomaggal. Itt megkérdezheted
2014. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Come back ***** válasza:
2014. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha eleve 20-30 nyelven tud a kütyü, akkor tuti lehet külföldről is beszerezni. Bár szerintem amit szinte sehol se lehet kapni azt csak gyanús helyekről lehet beszerezni. Például a Zphone-nál rendeltem egy activeot. Szerződési feltételek menüpont sehol se voltak a lapon, csak a rendelés lezárásakor tudtam megnyitni. Ott kiderült, hogy az ár nem tartalmazza az ÁFÁt. Csak egy olyan járulékot, amelyet csak régiségek, használt cikkek, vagy egyes személygépkocsiknál használnak. Tehát újként akartak eladni valami használt cuccot, amit ki tudja, hányan, hogyan használtak. Azonnal vissza is mondtam az egészet. :( De kiegészítésed ezúton is köszönöm! Lehet, hogy ez a külföldi beszerzés nem is hülyeség...
2014. szept. 4. 20:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Noss, végül a mibilwebshopról sikerült beszerezni. De kösz a segítségedet!
2014. szept. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!