Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, hogy androidon nincs...

Létezik, hogy androidon nincs magyar nyelvű menü?

Figyelt kérdés

Egy HTC készüléket néztem ki magamnak és azt mondták, hogy nincs benne egyáltalán magyar nyelv.

Ez tényleg így van, hogy egy androidos telefonban nincs magyar nyelv? Lehet, hogy valami ázsiai cucc van rajta azért nincs? Ha a gyártó adott ki hozzá hivatalos magyar nyelvvel rendelkezőt is és azt rátetetném (én s*gg vagyok hozzá) akkor a garancia elméletileg megmaradna?


2014. szept. 2. 18:41
1 2
 1/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
Létezik. Motorolákon sincs. Szerintem abszolút lényegtelen, hogy van-e magyar nyelv. Okostelefonon rajzok vannak, nem betűk.
2014. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Come back ***** válasza:
Play store> language pack hun
2014. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 b95 ***** válasza:
27%

„Lehet, hogy valami ázsiai cucc van rajta azért nincs?”


Nagy valószínűséggel igen.


„Ha a gyártó adott ki hozzá hivatalos magyar nyelvvel rendelkezőt is és azt rátetetném (én s*gg vagyok hozzá) akkor a garancia elméletileg megmaradna?”


Előfordulhat, hogy ugyan annak a telefonnak az európai és ázsiai változatainak a ROM-jai nem kompatibilisek egymással, ebben az esetben nem célszerű felrakni rá magyar nyelvet (is) tartalmazó romot, mert könnyedén elbarmolhatod vele a telefont.


Garancia eleve nincs rá - legalábbis hivatalos, gyártói biztos nincs - a bolti meg többnyire nem ér semmit, pláne igaz ez az ilyen bizonytalan helyről beszerzett telefonokat árusító gsm-ek garanciáira.


Szóval én azt mondom, hogy neki állhatsz keresni magyar ROM-ot hozzá, neten rengeteg leírás van, hogy kell lépésről lépésre feltenni, de csak saját felelősségre csináld, és vedd figyelembe, hogy könnyen papírnehezéket csinálhatsz a telefonból, és közel sem biztos, hogy a bolti gari keretében megcsinálják neked utána, onnantól meg magadra vagy utalva.

2014. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És, ha bevinném a helyi GSM-be, hogy csinálják meg nekem? Jó ismerősök talán még pénzt sem kérnének el vagy nem annyit max 1 vagy 2 ezret annyit meg megér, hogy inkább profikra bízzam a dolgot.


A MoreLocale2 is megoldás lehet a problémára?

2014. szept. 2. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
More Locale meg fogja oldani
2014. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ez majd 100%-ig biztos, hogy azzal lesz magyar nyelv?
2014. szept. 2. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Olyan teloban, amit hivatalosan nem adnak ki Magyarorszagon nagy valoszinuseggel nincs magyar nyelvu menu. Az en telomban sincs magyar nyelv, fel eve hasznalom, de az eg vilagon semmi hatranyom nem szarmazott eddig ebbol. Ha szamodra pedig az az egyik legfontosabb tenyezo, akkor nezz olyan modellt, amit hivatalosan kiadtak Magyarorszagon. Van valasztek.
2014. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Max. 75 ezret szánnék rá és lenne is mint már mondtam magyar nyelv nélkül. Na mindegy, meglátjuk mi lesz lehet megveszem és próbálom majd ezt a MoreLocale2 appot, ha nem megy akkor meg, ha amúgy se érek semmit a garival akkor rakatok rá egy másik romot vagy pedig megtanulom angolul amit ír a telefon :D
2014. szept. 2. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Milyen telo? 75-ert mar lehet jokat kapni, amikben biztos van magyar menu.
2014. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jelen esetben egy HTC DESIRE 816-ról van szó de néztem még a Xiaomi Redmi Note-ot is 70 ezerért.
2014. szept. 2. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!