Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Mostani telók közül nektek...

A Mostani telók közül nektek melyik a top3? Miért az ami?

Figyelt kérdés

Tudom h 1-2hét és i6 meg SX Z3 de most ezeket ne.

Nekem a

SX Z1 compact- szép,erős,strapabiró, megfelelő méret

iPhone 5S- szép,stabil,letisztult, elegáns

Nexus 5-stabil,erős,jól optimalizált, viszont kicsit idétlen a kulseje sztem (a hátuljára gondolok)

Saját vélemény szoval nemkell beszólogatni, és mindenkinek saját véleményét kérem.



2014. szept. 3. 01:05
 1/9 seshoumaru ***** válasza:

1. Apple termék. Iphone.

2. Samsung.

3. Valamilyen win teló, mondjuk nokia.

2014. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. iPhone (5s, aztán majd gondolom a 6)

2. HTC One M8

3. valami nokia

2014. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bszmilan válasza:

1. Iphone 5S

2. Lg G3

3. Samsung Galaxy S5

2014. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
látom az iphone midenkinek eggyik best. egyébként ezek mind jók. :) jöhetnek még a válaszok :DD ja és mindenkinek ment a zöld :DD
2014. szept. 3. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Meizu Mx4

2. Xiaomi Mi4

3. Sony Xperia Z2

2014. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Daniell016 válasza:

Nekem nincs bajom az iphone telefonokkal volt is nekem és szívesen is használtam... egy gyengesége van, hogy kevés frissítést bír el.. általában amelyik telefont kiadják 6.0-val nem érdemes felfrissíteni csak az apró hibajavításokat teltenni mint 6.1 6.2 6.3, de nem ajánlott rá a 7 mert nem arra lett kifejlesztve. az egy teljesen átalakított rendszer lesz mint a 8 majd amit kiadnak, de mindenféleképpen a legszebb telefonokat gyártja amik a piacon vannak

Samsung S4-em van jelenleg Jelly Beannel vettem és most Kit Kat 4.2 van rajt a régivel is jól futott a rendszer és ezzel is jól fut nem vettem észre különbségeket, szép telefonokat gyárt az újabb modellek persze

HTC új telefonjai is brutálisak... HTC ONE M8 sima HTC ONE jó telefon, szép, erős, jó a métere

Xperia ami a negyedik helyen végzi nálam.... nem volt még ilyen telefonom, de nem is szeretném kipróbálni, az újabb modellek kinézetre tetszenek nem tudom mit tudnak, de elvileg nem akadnak.. sosem volt az én márkám ahogy a BlackBerry sem

Nokia. windows rendszerrel őt sem próbáltam sosem, de sokan szidják

2014. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6., te miről beszélsz? :D


Az iPhone az egyik legjobb abban, hogy megőrizze a sebességét szoftverfrissítés után, éppen azért, mert nagyon jól optimalizált az iOS...


Egy két-három éves Androidost ha összehasonlítod az iPhone 5-tel és 4S-sel (legújabb szoftverekkel), egészen biztos vagyok benne, hogy az Apple készülék lesz a gyorsabb.

2014. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Daniell016 válasza:
Arról beszélek, hogy volt nekem Iphone is és Samsung is és hivatalosan szolgáltatóba vettem tehát nem valami gagyi másolat volt és képzeld az IOS7-től kipurcant az iphone 4.... miért kell okoskodni amikor én tapasztaltam és nem te? WTF...
2014. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8., aha mert az iPhone 4-et iOS 6-tal adták ki, igaz? :D


Nem, mikor az iOS 7 kijött, az iPhone 4 már egy három éves telefon volt.


Itt a határ, a harmadik nagy frissítést már általában az iPhone sem bírja (de egyébként a iOS 7.1-gyel jelentősen gyorsabb a 4-es, bőven használható).


Az iOS 8 majd a 4S-t fogja lelassítani, és így tovább.


Nem okoskodtam, csak marhaságot írtál, mert az, hogy két nagy frissítést elbír egy telefon jelentős lassulás nélkül, az nagyon pozitív. Igen, a harmadik be fogja lassítani.

2014. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!