Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a GSM-ek mennyire megbízh...

Ezek a GSM-ek mennyire megbízhatóak? Biztos, hogy független telefonokat adnak el? Nincs benne magyar menü amit kinéztem ez azt jelenti, hogy itthon nem is tudom használni vagy a függőségére ez nem vonatkozik magyar SIM-el fog működni?

Figyelt kérdés

GSMvonal.hu

GSMhome.hu


2014. szept. 3. 20:20
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Gyári garanciát felejtsd el, tartozékokat felejtsd el. Azért nincs benne magyar, mert nem európai piacra szánt telefon. Függetlenítve sem legálisan van, ezért sem frissítheted. Ezt ugyan egyik gyártó sem tiltja meg, csak ezeknél a mókolt telelfonoknál visszazár. Az is elképzelhető, hogy ki van zárva hálózatokból a telefon külföldön. Én nem vettem soha semmit sufni gsm boltba, és nem is fogok. De te döntsd el, hogy neked megér e 10-15 ezer ft pluszt a teljesen legális telefon.
2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!