Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen "elengedhetetlen"...

Milyen "elengedhetetlen" app-al/bővítésekkel lehet használhatóbbá tenni a WP8 alapú mobilokat? (lumia) neked mi vált be?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520-am van, de nem sok mindenre tudom használni, fáljkezelése is katasztrófa, 5 fájl formátumon kívül nem lát semmit, böngészője stb is nehezen kezelhető...

2014. szept. 4. 00:50
 1/4 anonim válasza:
63%

Szerinted egy bővítmény az elengedhetetlen?

Menj el inkább sportolni ahelyett hogy állandóan a képernyőt nézed.

Nálad eléggé beakadt a szalag. 15 éves vagy, vagy mi?

Akadj már le a mobilról vagy a képernyőről egy kicsit

2014. szept. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teljesen jol hasznalhato a WP8 mindenfele app meg bovites nelkul is. Arra amire valo.
2014. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Szerinted egy bővítmény az elengedhetetlen?

Menj el inkább sportolni ahelyett hogy állandóan a képernyőt nézed.

Nálad eléggé beakadt a szalag. 15 éves vagy, vagy mi?

Akadj már le a mobilról vagy a képernyőről egy kicsit"


Ha már sztereotípiák alapján ítélkezünk, nekem igen határozott képem van azokról akik hajnali négykor teljesen normális kérdésre kikombinálják hogy 15 éves reménytelen telefonfüggő vagyok és még sportolnom is kéne? Köze nincs a valósághoz. Kicsit elborult nálad valami a telefonhasználókkal kapcs., azt hiszed csak 15évesek használják, és a mobil menőzésen és fb-n kívül semmire se jó? Nem érsz annyit hogy elmondjam kivel van most dolgod, biztos irigykednél amilyen nyomorultságot tükröz az üzeneted:)


Látnánk egymást valóságban...

2014. szept. 4. 13:51
 4/4 OttDody válasza:
Szia kedves kérdező! Nekem is L520-am van (ez nem lényeges :D ) Töltsd le az App Socialt! Ott keress meg OttDody néven és böngészd az alkalmazásokat :)
2014. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!