Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 18 évesen vehetek ki előfizeté...

18 évesen vehetek ki előfizetésre telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék kivenni egy iphone készüléket, jelenleg interneten dolgozom kezdő programozóként és egy cég adja hozzá a számlákat szóval nem nekem van külön cégem, úgyhogy ha utánam néznek nem fognak találni saját jövedelmet, és így nem tudom hogy adnának e ki egy elég drága telefont.. De mivel 18 vagyok így büntethető is és nekik szerintem ilyenben nem lehet veszteség (ha nem fizetném vagy valami)


Van valakinek esetleg tapasztalata? Még nem biztos hogy előfizetésre veszem lehet inkább megveszem egészben de csak érdekelt:)


Előre is köszönöm!


2014. szept. 4. 12:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem jövedelem igazolás kell. A nelkul nem adjak meg.
2014. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak személyi és bejelentett lakcím kell hozzá semmi más.Tavaly ősszel legalábbis még nem kellett más, de írj Facebookon a Telekomra és pár órán belül válaszolnak :)
2014. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!