Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldható meg, hogy egy...

Hogyan oldható meg, hogy egy + 36-os telefonszámot külföldön használjak úgy, hogy a hívó magyar percdíjat fizessen, és én se fizessek rá? Gondoltam a Skype telefonszámra, de az tudomásom szerint helyhez kötött. Lycamobile nem működik így külföldön.

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A hivó alapdijat fizet mindig, az már a te dolgod hogy külföldön vagy, ezért fizeted te a roaming dijat.
2014. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem akarok roaming díjat fizetni. Magyarországi cégem dolgait kint intézem, és kellene egy telefonszám ide is. Voipra gondoltam, de itt most nem megoldható.
2014. szept. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!