Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini-t érdemes...

Samsung Galaxy Mini-t érdemes megvenni 18000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy használt telefonos boltban ÚJONNAN, sok pozitívat is olvastam róla most a neten, de valahogy az én értékrendemben a 18000-es ár valahogy a gagyi szinten van. Lehet ez amiatt van hogy én a "minél drágább, annál jobb" elvén működöm, de nekem akkor is egy jó telefonért talán kicsit olcsó! Most egy lassan 6 éves Samsung S5230 telóm van, és erre gondoltam lecserélni. Szerintetek érdemes? Megéri ennyiért megvenni? Esetleg tapasztalatok?! :)
2014. szept. 4. 15:48
 1/6 b95 ***** válasza:

Ha leveszed a 3 db nullát az árából, akkor az úgy reális ár érte.


Amúgy egy kalap szar az a telefon.

2014. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Miért, milyen tapasztalataid vannak?

2014. szept. 4. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ócska anyagbol készült, hulladék,nagyon lassú nincs támogatása régi,nagyon gyenge a hardver , semmi mai appot nem lehet futtatni rajta.Hamar lemerül
2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet semmiképp ne vegyél.Ha az olcsó árkategóriában maradunk akkor is egy Lumia 520 a minimum.
2014. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b95 ***** válasza:

Pontosan, ahogy fentebb írják.


Annyival kiegészíteném, hogy a Lumia 530 hamarosan megjelenik, ami van, amiben jobb, mint az 520.


Illetve ha mindenképpen Androidos telefont szeretnél, akkor ott a Moto E is.

2014. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 évet se bir..nagyon egy vacak telefon...nekemis ugyment tonkre h szepen veglegesen lefagyott es azota mar nemlehet bekapcsolni...szval ha hosszu eletu telot keresel inkabb vmi mast valassz...amugy enis ezt ujonnan 10000ert vettem..szval egyilyenert en kinem adnek annyit
2014. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!