Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire égő ha még mindig...

Mennyire égő ha még mindig gombos telefont használ valaki?

Figyelt kérdés
És ha venne újat akkor az is az lenne? Egy 35F-ról van szó.

2014. szept. 5. 01:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%

Gombos telefonom van, lesz.rom, hogy ki-mit gondol, én teljesen elégedett vagyok vele/amire nekem kell, azt tudja.

Okostelefonos rokonok/ismerősök állandóan panaszkodnak, hogy nem bírják felvenni a telefont, ha hívják, lefagy, ki kell venni az akksit, stb., az enyém meg 6 év után is vígan elvan, pedig látott már 1-2 csodát... :)

2014. szept. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
92%
Én is azt használok, és nem érdekel, ki mit gondol erről! Egyszerűen az érintőképernyős nem áll a kezemre, idegenkedek tőle. Plusz több ismerősömtől is hallottam, hogy nem igazán lehet velük hosszútávra tervezni. Nemrég vettem új telefont, nyomógombosat.
2014. szept. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Tessek egy gombos okos telefon, nekem is ilyen van, tudja ugyanazt mint a tobbi:

[link]

2014. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is az van.

Igen, az is az lenne.

egyrészt kisebb, másrészt CSAK telefonálni akarok rajta.

Egyébként is főleg otthoni vezetékesen telefonálok, mobilt is csak arra használok, hogy szólni tudjak, ha kések, meg ha nem találjuk egymást a közértben vagy az utcán.

35 éves? Ennyi idősen mi már nem járunk közösségbe, ahol megítélik az embert, meg úgy egyáltalán nincsenek olyan közösségi kapcsolataink, ahol rendszeresen találkozunk ugyanazokkal az emberekkel olyan sokat és olyan szoros viszonyban, hogy egyáltalán tudják, milyen telefonunk van.

2014. szept. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Utolso, mar miert ne jarnank kozossegbe? En napi szinten talalkozom a barataimmal, eljarok sportolni, vagy a munkatarsakkal megiszunk par sört.

35F

2014. szept. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Úristen....
2014. szept. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

5: És előttök használod a telefonod?

Én arra gondoltam, hogy ez suliban azért fontos, mert nézik a másét, hiszen napi 10-12 órákat együtt vannak ugyanavval a 40 emberrel.

Nekem 18 éves korom óta nincs olyan állandó 2-3-4 tucat főből álló közösségem, akikkel napi 10-12 órákat töltök, tehát akik egyáltalán vennék a bátorságot szólni bármit is egy tárgyamra, vagy akiknek egyáltalán esélyük lenne látni, hogy milyen telefonom van a táskám mélyén.

Sport és baráti találkozó alatt természetesen nem telefonálok mással! Megtisztelem az illetőt avval, hogy ki vagyok kapcsolva, és csak rá figyelek.

2014. szept. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4: Egyébként már előzőleg is így szólt a mondat, amiben leírom ezt 3 soros ugyanis.
2014. szept. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

ki nem szarja le hogy mas mit gondol. nekem is nyomogombos telefonom van, meghozza azert, mert az okostelefonokat nem lehet zsebrevagni, meg amugy is egesz nap szamitogep elott vagyok, nincs okostelora szuksegem.

Asszonynak van egy Lumia 925ose, ha utazunk valahova es kell, azt hasznaljuk.

2014. szept. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Csatlakozom. Voltak már a kezemben különféle csodák, de maradok a hagyományos telefonoknál. Egyszerűen nincs szükségem azokra a pluszokra, amiket az okostelefonok nyújtanak. Arra viszont igen, hogy ne kelljen 1-2 naponta töltenem, és hogy bírja a gyűrődést.

Ami a mások véleményét illeti, nem érdekel különösebben. A baráti társaságom (ami nem túl nagy) előtt ez nem égő, nekik csak az számít, hogy el tudjanak érni, ha kell. A többiek (munkahely és egyebek) véleménye meg nem különösebben érdekel.

36/F

2014. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!