Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elhagytam a telefonom es...

Ha elhagytam a telefonom es elofizetses a kartyam es valaki megtalalta es beszel rajta akkor ha bemegyek az uzeltbe akkor be tudjak nekem merni illetve azonositnai hogy hol van a telefonom helyileg?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be és tudd meg. :) De én utánna a helyedben gyorsan letiltanám a kártyádat nem ám akkora telefon számlát művel neked, hogy bebandzsulsz tőle.
2014. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen csak nem tudok bemenni mert a telefonkartyam nemetbol van es jelenleg itthon vagyok! :)) de azert kerdezem hogy letudjak e csekkolni akinel van helyileg mert akkor termeszetes hogy tesznek rola hogy a csekk oda menjen szerintem
2014. szept. 6. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a csekk NEKED megy!
2014. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"tesznek rola hogy a csekk oda menjen szerintem"

Ezt a kérdést nyilván még te sem érted.. Az előfizető számít, ő fizet, amíg él a kártya, slussz.

2014. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Tiltasd le.

2014. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!