Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 4S-t venni?

Roli901214 kérdése:

Megéri még iphone 4S-t venni?

Figyelt kérdés
Csak mert en nem vagyok hajlando 5Sert kiadni annyi penzt :D a sima 5ös meg nem sokkal olcsobb... Viszont a 4S 300€ körül mozok, baratnomnek szeretnem venni egyebkent, tisztaban vagyok vele hogy nem lesz ios8 mar rajta de jol tudom hogy ios7es frissites leguijjabb kis csomagjaval mar gördülékenyen fut akadasmentesen es semmi gond vele? Android fanok kimeljetek csakis es sigoruan iOS játszik!

2014. szept. 6. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy a sima 4-re nem jön ki ios8, viszont a 4S még megkapja.
2014. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az iOS 8-at még rá lehet rakni, de lehet nem érdemes, mert nagyon szaggatni fog állítólag. De egyébként szerintem megéri :)
2014. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

ios8 biztos lesz 4s-re, talán az iso9 is, attól függ a hardver mit bír

3 nap múlva jön ki a 8

2014. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

ja és nem szaggat rajta a 8

androidosok osztják az észt csak

2014. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 7-es IOS sem volt rossz a 4s-en (a 4-esen igen...).


8-as lesz rajta, fent van hivatalosan a támogatott készülékek között.


9-es biztosan nem fog működni rajta, a 8-as lesz az utolsó, ha az Apple nem változtat gyökeresen a szoftver/hardver támogatottságon (és nem szokott).


Ha kell egy egészen használható iPhone, amit nem csak lapátkézzel lehet kezelni, és nem szánsz rá 150e Ft-ot, akkor a 4s még mindig jó választás lehet. A legszebb iPhone egyébként szerintem.

2014. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remek nagyon szepen köszönöm a válaszokat, nehogy meglepjem a baratnömet katácsonyra vele :D egy samsung galaxy ace utan cseppet nagy ugras lesz neki es az en nezetem szerint meg mindig sokkal hosszabb tavra szol, mint barmely androidos telo (de ez szemelyes tapasztalat) :) nekem ipad minim van es tokeletesen megvagyok elegedve vele mint hardver, mint szoftver teren az ios ezerszer jobb az androidnal akarki akarmit is mond :D felesleges a hardvert lesni apple cuccokon jo amig nem kapja meg a legujabb frissiteseket szerintem nagyon jol fut mindegyiken :)))
2014. szept. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!