Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S-re rárakhatom vagy...

Iphone 4S-re rárakhatom vagy rátudom rakni az IOS 8-at?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
igen azlessz rá az utolsó frissítés.
2014. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen rá, de bizonyára az az utáni frissítéseket már nem..
2014. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rá tudod tenni 3 nap múlva

egy év múlva jön a következő verzió, lehet hogy még az is támogatott lesz

ezt ma még senki nem tudja csak savanyú nekik a szőlő

2014. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha minden igaz, akkor a következő főverzióig kaphatja a frissítéseket, szóval az iOS 9-et már nem, de az azelőtti alverziós javításokat nyilván meg fogja kapni. iPhone 4 is frissíthető volt még 7.1.2-re a jelen állapotban.
2014. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a 8-as frissítést biztosan megkapja még.


#3-as: ez merő találgatás, vagy ha nem, akkor oszd meg a forrást, légy szíves.


Én jobban szeretném, ha nem évente dobálnák ki a főverziókat, hanem végre úgy adnák ki az oprendszereket, ahogyan régen, vagyis nem csak a harmadik frissítés után lehet jól használható rendszernek nevezni. Ha jövőre nem lesz iOS9, de lesz 8.5, abban nagyobb bizalmam lenne. A 7-es frissítést én nagyon vártam, örültem, hogy a 4-esen is lesz, aztán kaptam 7.1-ig egy alsó-középkategóriás Android készüléknek megfelelő felhasználói élményt... Nehogy a 4s-en is ez legyen, szóval csak óvatosan, ne cuppanj rá az első között a frissítésre.

2014. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"#3-as: ez merő találgatás, vagy ha nem, akkor oszd meg a forrást, légy szíves."


légy szíves oszd meg te a forrást ahol azt írták hogy nem kapja meg az ios9-et, köszi

2014. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem áll a kérdésed, én ugyanis nem mondtam, hogy nem kapja meg. Te viszont azt mondtad, hogy megkapja. :-) Akkor kinek kell bizonyítania bármit is?


(nem szoktam ilyenbe belemenni, elnézést a kérdezőtől, de túl magasan volt a labda)

2014. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!