Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó okostelefont vegyek?

Zeddkb kérdése:

Milyen olcsó okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Mivel elég sok ismerősömnél látom, hogy olcsóbb kategóriájú, "mindentudó" tégla-fon mellett voksoltak, ezért hasznosabb lenne nekem is olyan telefont vásárolnom. Csak annyi a bökkenő, hogy belemerültem ebbe a dolgokba és belezavarodtam :D jó lenne kiigazodni, hogy hol vegyem, milyet vegyek és hogy ne klónok, vagy nagyon gagyi noname telefonok legyenek. Eddig úgy tűnik hogy a Zopo, Thl, Lenovo márkáknál kellene maradni, de hogy milyen típusnál... előre is köszi. :)

2014. szept. 6. 16:23
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

A mobilarena.hu "Dual SIM telefonok" topikjában kérdezd meg, ők csuklóból vágják az összes újabb telefont. A THL olcsó, de kijelzőben nem olyan jók. A Jiayu nagyon jó minden téren, az Umi is elég jó. A Xiaomi Red Rice pedig kicsit drágább, de simán hozza a Sony színvonalát is.

Az árakhoz az áfát számmold hozzá, mert 95% hogy levámolják.

2014. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2014. szept. 6. 17:12
 3/5 Felcsuti Norbert válasza:
samsung galaxy s2 az xperia z az már drágább de az viszont nagyon jó
2014. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2014. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

lg...

a többinél sok a bibi, köztük a sony-k

2015. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!