Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néha akadozik a Lumia 625-öm,...

Néha akadozik a Lumia 625-öm, leginkább a játékoknál. Meg lehet valahogyan szüntetni ezt?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam passziánszozni, de az utóbbi időben akadozik a játék. Megy úgy fél percet, aztán megáll az egész 5-10 mp-re, nem lehet semmit sem csinálni addig :/ Más játékok is akadoznak néha, de csak néhány. Nagyon rossz ez így. A telefon eléggé új még, áprilisban vettem. Mit lehet ezzel csinálni?
2014. szept. 6. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nesze neked windows.
2014. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1-es te nagyon nem szereted a wp-t :) próbáltad már?
2014. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem és nem is fogom. A reakcióm a windows sosem fagy fanok miatt volt.
2014. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát én is csalódtam most a Windowsban :/ miit kéne csinálnom??
2014. szept. 6. 19:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Pasziánszban akadozik?

Az nem is terhelés.

Androidom van, abba beleástam magam, ha gond van, mindig megoldható.

Régebben WinMobilt használtam 5.0, 6.0, 6,1.. Sok lehetőség volt alakítgatni, persze mai szemmel (de csak azért!) lassú volt, de jól használható.

Nem ellenszenves a WP, de ma nem vennék.

Azért nézd meg mi fogja, el nem hiszem, hogy akadozzon.

2014. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát csak 4 játékom van, abból a Temple run 2 és a subway surf nem akad, a passziansz és a prémium pool akadozik :/ szerintem is elég furcsa :(
2014. szept. 6. 19:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom hogy lehet vmiről objektív véleményt mondani, ha nem is próbáltad.

Egyébként én se próbáltam a wp-t (ha jól emlékszek 2-es vagyok), mégis azt akarok, azt szeretem, mert sok pozitívat írnak róla az utóbbi időben.

2014. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te valami windowsos keresztes lovag vagy?
2014. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akartok inkább segíteni a problémán???
2014. szept. 6. 20:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet ,hogy ezek a jatekok amik akadoznak neten mennek? Ha igen akkor kapcsolat hiba , lassu net lehet a problema.

Nekem Nokia Lumia 925 es ilyen meg nem fordult elő , 1 akadás sem.

2014. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!