Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lenne értelme új...

Szerintetek lenne értelme új mobilt vennem? (Galaxy S2-öm van)

Figyelt kérdés
Úgy látom a mai új mobilok semmivel nem nyújtanak többet.
2014. szept. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Azert azt nem mondanam, hogy semmivel, de valoban sokkal nem. Egy haveromnak van S2, o nagyon szereti, de mondta, hogy mar kezd belassulni. Namarmost a konfigja az eleg okes(also kozep kategoria manapsag), szoval ha ennel nem vagysz tobbre vagy nem vagysz feltetlen a legujabb Androidra, akkor meg egy darabig nyugodtan hasznalhato telo.
2014. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem semmi lassulás sincs, nem is akad meg, netezni, pdf, word-re tökéletes. Google Play progamok is kivétel nélkül futnak rajta. Néztem ilyen új mobil bemutatókat, annyi hogy nagyobbak, de más miatt nem látom értelmét új mobilnak.
2014. szept. 6. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
ha neked megfelel akkor nincs vele gond
2014. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném le amíg működik.
2014. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!