Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a telefonon a...

Mi lehet a baj a telefonon a facebookkal?

Figyelt kérdés
Nem tudok felmenni se böngészőn belül, az alkalmazáson. A messenger sem jó, kb azt írja ki, mintha nem lenne bekapcsolva a net. Kb 3 napja van ez így.
2014. szept. 6. 22:52
1 2
 11/16 Come back ***** válasza:
Te kis csibe! "Nem futtatom, mert most épp le van korlátozva". Ez mit jelent szerinted? A korlátozás azt jelenti kicsi szívem, hogy 0.3 MB sebességű az internet (k.va lassú), ami magyarul azt jelenti, hogy nincs internet!!! Ha ezzel a problémával bemész a szolgáltatódhoz, úgy kiröhögnek, hogy csak na! Probléma megoldva! ;)
2014. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem tzdom te tudsz e olvasni, hogy WIFIVEL SEM MŰKÖDÖTT, AMIT KB 100 MEGÁS ÉS KÖZBEN A BÖNGÉSZÉS TÖKÉLETES, EDDIG IS LE VOLTAM SOKSZOR KORLÁTOZVA ÉS EDDIG A VILÁG MÁSIK VÉGÉN AHOL ANNYI TÉRERŐ NEMVOLT, MINT A SZATURNUSZON, OTT IS LEHETETT KORLÁTOLTAN IS NETEZNI.
2014. szept. 8. 06:37
 13/16 A kérdező kommentje:
És egyébként tényleg meg lett oldva a probléma és már hogyhogy nem újra tudok akár a korlátozott mobilnetről is fészezni
2014. szept. 8. 06:38
 14/16 Come back ***** válasza:

Nem tudom, hogy tudsz e olvasni, de én ezt kértem: "Futtasd le ezt a net sebesség mérő programot és a pontos eredményt írd le, de legjobb ha a screen shotot küldöd el!" Nem mondtam, hogy mobilnetre! Csak futtasd le! Szóval bagoly mondja verébnek hogy nagyfejű. Mindent összevetve azt se tudtad megérteni, hogy a korlátozott mobilnet azt jelenti, hogy lassú, nem pedig azt, hogy elfogy hamar, szóval nyugodtan lefuttadhattad volna a programot. Világos, hogy kettőnk közül te vagy a hülye, ezt Alátámasztja az is hogy írni se tudsz :

"Nem tzdom te tudsz" Nincs olyan szó, hogy tzdom! De azért van pofád, egy írás tudatlan nokedlinek meg kérdezni, hogy tudok e olvasni? Nem értem ezt az ilyen jellegű szavakat tzdom! Szánalmas vagy! Töröltem a kérdést

2014. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jézusom te egy jó nagy hülye vagy. Hajnalban vonaton rázkódva utazva éjszakásból hazafele hulla fáradtan elírtam telefonon egy betűt és máris írástudatlan lettem. A kérdést meg nem tudod törölni okoska.
2014. szept. 8. 21:20
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, párszor én is belefutottam ilyen majmokba mint ez a "come back". Épp csak annyi a probléma hogy 1 biten gondolkodik és nem képes megérteni összefüggő mondatokat, amik bár nem szó szerint arra adnak választ amit kérdezett, de mégis sok hasznos információt rejtenek a probléma megoldásának kérdésében.


Ilyen pl a "Wifin SEM megy.."

Ha wifin nem megy akkor minek futtasson a mobilneten speedtestet? Nem derül ki ebből hogy talán mégsem ez a probléma? De tudodmit nekem ugyanez a problémám és a te kívánságodraa lefuttattam a speedtestet az otthoni vezeték nélküli netre csatlkozva. 30Mbit/s le és 10Mbit/s feltöltési sebességem van, de a messenger továbbra sem működik. Küldjek neked róla screenshot-ot?

2016. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!