Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon fólia volt?

Milyen telefon fólia volt?

Figyelt kérdés
Auchanban lehetett kapni régebben , ilyen fekete papírban lehetett kapni. Hogy is mondjam... Nem olyan volt mint egy rendes kijelző védő fólia , szóval nem az az ablak üveg szerű átlátszó volt , hanem mintha kicsit érdesebb vagy milyen lett volna,.. Bocs a hülye fogalmazásért de aki ismeri ezt a fóliát az biztos érti miről beszélek.
2014. szept. 7. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom az auchanban milyeneket lehet kapni ,de vágom milyenről beszélsz . Én először olyat rakattam a telefonomra ,matt hatású és taszítja az ujjlenyomatot . Jó ..viszont hátránya ,hogy elvesz a kijelző élességéből . Én ép tegnap cseréltettem le ,víztisztát rakattam helyette .. meglepődtem mennyivel jobb lett a kijelző . Egyébként ha mattot akarsz mindenképp ,a soroksári Auchanban (Gizmoshop ) vagy a Határ úton (Europarknál)a telefonosban van olyan .. bár szerintem a legtöbb helyen .
2014. szept. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!