Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom mások számára...

Miért nem tudom mások számára megjelenővé tenni a a mobilszámomhoz rendelt fényképemet?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, miért nem sikerül, ami más mobilon természetes, nekem miért nem működik.....régi Nokia telefonom van, ráadásiul már használtan kaptam, tényleg csak hívásra, hívás fogadására használom, illetve sms. Szerettem volna, ha megjelenik a profilom, ha felhívok valakit, vagy fordítva. Kamerája van, csináltam a képet, a beállításoknál kiválasztottam a lehetőséget, hogy a kép használata névjegyképként. Nekem meg is jelenik, de másnak, ami a lényeg lenne, nem! Mi lehet ennek az oka...? Mára nem tudok gondolni, csak arra, hogy nekem nincs előfizetve olyan szolgáltatás, ami ezt támogatná. Várom a segítő válaszokat. Köszi

#képesnévjegy
2014. szept. 7. 09:34
 1/6 anonim válasza:
Azt nem lehet beallitani h ha te felhivsz valakit akkor a te keped jelenjen meg. Ezt csak az tudja beallitani maganak aki teged hiiv..nem tudom erre gondoltal e
2014. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:
51%
Mert sötét vagy mint a téli éjszaka.
2014. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:'DD
2014. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
zakatol nevű jelenségnek üzenem, hogy a saját sötétsége zakatol az szerencsétlen fejnek nevezett részén, ahol másnak az agya! van....szégyellhetnéd magad, ha lenne mivel....ilyen idiótától nem kérek kommentet, kopjál le, és szórakozz magaddal....sajnállak, de inkább röhejes, hogy milyen hülyék vannak. zakatolj tovább, de ne nekem
2014. szept. 7. 11:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első emberi választ köszönöm.
2014. szept. 7. 11:09
 6/6 A kérdező kommentje:

:'DD

hát, ez is átkozottul hasznos válasz, unatkozik valaki?

ilyenek hanyagoljanak.

tiltás persze van, a következő lépés lesz.....úr isten, kik ezek a névtelen...inkább ne!

2014. szept. 7. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!