Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Történhet valami a telómmal...

Történhet valami a telómmal ha a gépbe dugom USB kábel segítségével?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy nemrég vettem új gépet és pár hétre rá mikor megvettem próbáltam a telómat csatlakoztatni usb kábellel(eredeti) pár csatlakoztatás után elromlott olyan 2 hétre rá,elvittem szervízbe és kiderült,hogy leégett az alaplap :(.Azután volt olyan is hogy bedugtam egy pendrive-ot leformatáltam tettem rá valamit majd kihúztam és még aznap megpróbáltam bedugni és már nem működött se az én se más gépében.Most az van hogy szeretném rootolni a tabletemet de nemtudom hogy a géppel lehetett-e a baj vagy csak rosszkor romlottak el a dolgok,okozhat a gép usb-kábelen keresztül akármilyen bajt?

2014. szept. 7. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A géppel lehet a baj, ez egyértelmű. Magasabb feszültséged ad mint kellene, rossz tápegység, rosszul van bekötve az USB csatlakozó stb.
2014. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg cserélj kábelt és ne előre dugd, hanem hátra, közvetlenül az alaplapon lévő USB csatlakozóba. Ha ott is elromlik valami, akkor 100%, hogy a gépben a hiba. Először inkább egy olcsó USB-s egérrel kísérletezz, mint egy drága tablettel.
2014. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy az egerem és a billentyűzetem is usb-s és már több egerem is volt azokkal nincs semmi baj,az elől lévő usb csatlakozók pedig nincsennek bekötve..
2014. szept. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!