Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Iphone 4s-re...

Hogyan kell Iphone 4s-re képeket/zenéket rakni?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy részletes leírás,mert egyszerűen fogalmam sincs róla.

Tudom hogy ITunes,de azt le kell tölteni vagy hogy?



2014. szept. 7. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell használni kell a Google-t, illetve nem árt ha az embernek van egy kis alap gógyija mellé.
2014. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Na, egy újabb gyökér, aki vetetett magának egy Iphone-t, csak hogy "menő" lehessen és villoghasson vele, de aztán a kedves menőmanónk rájött, hogy egy oltári barom, aki annyira sem képes, hogy egy picit utánanézzen, hogy a telefon, ami teljes jogú polgárrá teszi, lényegében hogyan is működik. Megmondom én, hogyan működik: nem kell több ilyen szart vetetned anyucival és apucival, akkor majd jut a számlára és talán az oktatásodra is, hogy ne légy ennyire buta.


Elnézést, de így kora hajnalban az ilyen kérdések igencsak lefárasztanak. Kicsit soknak éreztem. Lehet lepontozni.

2014. szept. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!