Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG...

Mi a véleményetek az LG G3-ról? Mi a tapasztalatotok? Mik az előnyei/hátrányai? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A jelenleg létező legjobb Androidosok egyike! QHD kijelző (1440x2560 pixel) és 3 GB ram (van 2-vel is) azok, amik igazán az élre emelik, ráadásul a kamera felbontása is hajszálnyival nagyobb, mint a legtöbb 13 MP-es, ami szintén meglátszik (persze nem csak ez) a tökéletes képminőségen, és összességében hardveresen a csúcs, szoftveresen is 4.4 KitKat van rajta. Szerintem még ár-érték arányban is egészen elfogadható.
2014. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi több, a legjobb. :)
2014. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kismutyesz_ ***** válasza:
94%
Nekem G3 van. A legjobb telefonos vételem eddig. 92GB-os tárhelyem van SD kártyával. Alapból 32GB 3GB RAM társaságában. Nekem nagyon ritkán van egy pici lagg. De hát semmi sem tökéletes. A szoftveres frissítések jönnek rá, a javítások. Éppen múltkor kapta meg a zároló képernyőről egyből a kamerára történő váltást, amit kicsit feleslegesnek tartok, mivel a hátlapi gomb hosszú lenyomásával is elő hívható. De néha használom azt is. Nagyon gyorsan fel töltődik, döbbenet. Mindent gond nélkül elvisz, bár eléggé forrósodik a kicsike. Nyáron nap alatt meg izzik. Nagyon törékeny a telefon, éppen ezért tokot használok rá. Különben már össze törtem volna. Megéri megvenni, hidd el! Ha bármi kérdésed van akkor fordulj nyugodtan hozzám privátban. :)
2014. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A sok birka szövegével ellentétben nem akad. :-)
2014. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 3GB RAM-os verzió van. Minden rendben van vele, jó a képernyő, kamerával sincs bajom, meg persze bejön a Knock Kode, a hátlapi gombok stb. Vettem hozzá quickcircle-t, azzal is minden rendben van. Ár/érték arányban is nagyon jó. Sz.tem jobb mint a tesóm S5-je, és még olcsóbb is :)

Sz.tem érdemes megvenni.

2014. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2014. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
G3-ból is a 3 GB-os verzió? Mázlista! Talán a létező legjobb Androidos telód van!
2014. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

Két kérdésem lenne még: Mennyibe kerül? És tényleg magától töltődik (ha igen, hogy) ?

2014. szept. 11. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem töltődik magától, és 160 ezer körül kapható.
2014. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan telefon, ami magától töltődik!

Amúgy legolcsóbban 2 GB ram és 16 GB tárhely = 130 000 Ft, 3 GB ram és 32 GB tárhely = 142 000 Ft.

2014. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!