Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook-on lehet látni ki...

Facebook-on lehet látni ki mikor volt fent utoljára?

Figyelt kérdés

Nekem egy LaFleur telefonom van. Látom, hogy ki mikor volt aktív (de nem tudom, hogy ezt az utolsó bejelentkezés -e vagy hogy amikor levelet írt vkinek/tevékenykedett). Telóról látom néha a chat-en emberek nevei mellett a mobiljelet (gondolom ekkor telóról vannak fent vagy a mobilon a net be van kapcsolva és nem jelentkeznek ki Fb-ról), van akinek ott a zöld pötty (gépről vagy telóról online) és van akinek semmi, de kiírja, hogy aktív. Ők gondolom gépről vannak fent, csak nincs chat bekapcsolva nekik?

Én általában telóról vagyok, de ki van kapcsolva a chat-em. Ezt más a telefonjáról látja, hogy épp aktív vagyok, de a chat kikapcsolva van?

És akiknek androidos okostelója van, azok mik tapasztalnak?



#telefon #Facebook #chat #online. offline
2014. szept. 7. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a bejelentkezést mutatja, hanem a legutóbbi aktivitást, azt viszont nem tudom, hogy kikapcsolt chat esetén is jelzi-e a másik félnek...
2014. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!