Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (SE Xperia Arc S) Tégla vagy...

(SE Xperia Arc S) Tégla vagy nem tégla?

Figyelt kérdés

Üdvözletem.

Nagy marha vagyok , szögezzük le előljáróban…vagy inkább hiszékeny.Követtem egy metódust, pontról pontra,de hiába…

Sony Ericsson Xperia Arc S telefont akartam függetleníteni, Omnius progival.

Az utolsó lépésnél , vagyis a telefon adatkábelének visszacsatolása után , egy QHSUSB DLOAD nevű driver (?) probléma keletkezett, vagyis nem találta, nem tudta telepíteni a PC , a telefon sötét képernyőt produkált , majd ezentúl fagyás…Kihúztam , majd újra próbáltam , de semmi, innentől kezdve semmire sem reagált. Nagynehezen beszereztem a drivert, innentől kezdve az Omnius gyönyörűen mutatta az adatokat a telefonról,de semmi több, ezután sem tudtam semmit sem csinálni a telefonommal…

Hibába ütközöm a FLASHelésnél, a SEUS nem látja, a PC Companion nem látja , FLASHTOOL nem látja…Csak a felismerés/azonosítás működik az Omnius programmal,ezt többször is próbáltam, mindig sikerrel.

Kérdés: szakember ezt még helyrehozhatja?Valószínűsíthető hogy boot probléma van?

Tisztelettel és köszönettel: István.



2014. szept. 7. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha seusal se megy,persze ha jól csinálod akkor kuka.
2014. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Clairvoyant ***** válasza:
Ha garis a telefon, küldd be, megcsináljuk, csak ne nagyon híreszteld, hogy szúrtad el. Úgyis sejtjük, de bizonyítani (legalábbis egyelőre) nem tudjuk, a probléma meg az esetek nagy részében orvosolható egy kis berheléssel.
2014. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!