Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630 vs LG L70?

Nokia Lumia 630 vs LG L70?

Figyelt kérdés

van meg ez a : Alcatel One Touch IDOL S


[link]


de az elofizeteshez eleg sokat kell letenni,de ha ez is olcsobb lenne a masik kettovel szemben melyik gyoz? :)


2014. szept. 8. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az alcatelt zárd ki, nem sokat érnek, és nem értékálló, megbízható portékák :)

A másik két telefon közül meg az a lényeg hogy Windows Phone vagy android...

Én előbbire szavaztam, és nem bántam meg!

2014. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Andoridban kevesnek bizonyult nekem az 512MB ram HTC Desire 300 ban, de WP nem tudom mennyire eleg .... a masik - hogy nincs vaku rajta


az LG meg a minimalis kovetelmenyeimnek megfelelne hogy 1GB ram, vaku

2014. szept. 8. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

WP-re elég a fél giga RAM. Android ezzel menne 5 percig, aztán már vágod a telefon a falhoz, hogy mé' nem megy.


Androidot csak akkor vegyél, ha tényleg erős, főleg memóriában. A WP a leggagyibb eszközön is elmegy akadás nélkül (már ha alapból WP-s, nem buherált), az Androidos készülékeket gyártók meg elsüllyedhetnének szégyenükben, hogy csak a csúcskategóriás produkálja azt a minimumot, hogy ne fagyjon minden egyes gombnyomásra.

2014. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia, egyértelmü ;) nekem 520-as van s nem bántam meg
2014. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!