Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akai telefon tulajdonosok!...

Akai telefon tulajdonosok! Megvagytok elégedve a telefonotokkal?

Figyelt kérdés

Volt már hogy kikészített a telefon, mert lassú volt, vagy elromlott? Esetleg volt olyan aki leejtette és betörött a képernyője? Ha betörött milyen könnyen?

Az akkumulátor minőséggel megvagytok elégedve? Egyéb más jó illetve rossz tulajdonsága?

Tudom "noname chinának" számít, de kíváncs vagyok, hogy milyen minőséget nyújt. :)

Válaszotokat előre is köszönőm. :)


2014. szept. 8. 15:28
 1/3 anonim válasza:
Nekem 3 hónapja van, tökéletesen meg vagyok elégedve, az aksija nagyon jól bírja, egyáltalán nem lassú. Szerintem jó az ár-érték aránya :)
2015. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én megvettem és elég rendesen szívok miatta...

Tele van hibákkal és a minőség is egy sz@r az akksit kivéve.

A wifi nem működik. Mikor telefonálok random leteszi magát. Folyton újra indul. Az AKAI felirat kopik a hátuljáról.

:/

2015. ápr. 17. 09:59
 3/3 anonim válasza:
Akkor nekem volt szerencsém, mert semmi problémám nincs vele, nagyon szeretem :D
2015. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!