Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki a telefonom?...

Miért kapcsol ki a telefonom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vettem körülbelül 8 hónapja egy Samsung Galaxy S4 telefont és az első hetekben kiválóan működött is de aztán elkezdett kikapcsolgatni magától és nem is foglalkoztam vele eleinte. Aztán ez rendszeressé vált. Mikor csak pl zenehallgatásra használom akkor tökéletesen működik, vagy esetleg messengeren beszélgetek ilyenkor egyáltalán nem kapcsol ki de vannak alkalmazások amit ha elinditok van hogy azonnal van hogy rá 5 percre kikapcsol és csak töltővel tudom újraindítani vagy ha várok egy 10 percet akkor talán magától is. A másik amit érdekesnek találok hogy töltőn SEMMIKÉPPEN nem kapcsol ki akármit csinálok rajta hibátlan a telefon aztán ha leveszem és esetleg elinditok egy játékot vagy bármi olyat ami komolyabb alkalmazás kikapcsol..plusz fényképezni sem tudok már vele mert ott is azonnal leáll. Viszont ezt nem értem tőltön miért működik kiválón. Van valakinek bármilyen ötlete hogy mi lehet a gond? és olyan NE ÍRJON aki annyit írna hogy "nem kellett volna megvenni" meg mit tudom én ezekre egyáltalán nem vagyok kíváncsi..

2014. szept. 9. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet, hogy rossz az akksi.

Ha valami durvabb programot futtatsz, a mobilod tobb aramot vesz fel h novelje a teljesitmenyt, ilyenkor meg meghal, tolton viszont nem... en az akksira gyanakodnek.

2014. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is aksi baja van , vagyel egy új aksit és hatha jo lesz.
2014. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!