Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » G2 mininek nagyon kevés a...

G2 mininek nagyon kevés a szabad RAM-ja?

Figyelt kérdés
Vettem egy g2 mini-t és amikor akartam tesztelni, hogy az asphalt 8 hogy megy rajta, akkor az mindig be crashelt. Megnéztem hogy mennyi a szabad memória, nem-e az a gond és látom, hogy 1gigából csak 177Mb szabad. Most mivan? Ez most komoly?
2014. szept. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt kapod ha lagdroidos telefont veszel
2014. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Felejtsük már el ezt a szabad rákos baromságot!


[link]


"Ezt kapod ha lagdroidos telefont veszel"


Idióta.

2014. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az asphalt 8 nem működik 1 GB rammal rendelkező androidon, de tökéletesen fut 0,5GBal rendelkező Windows Phone-on akkor szerintem jogosan hívhatom lagdroidnak az androidot
2014. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Nem a kérdésre válaszoltál

2. Ha bajod van az androiddal, ne ide írd le azt...

2014. szept. 9. 19:43
 5/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszolónak köszönöm :)
2014. szept. 9. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Ha az asphalt 8 nem működik 1 GB rammal rendelkező androidon, de tökéletesen fut 0,5GBal rendelkező Windows Phone-on akkor szerintem jogosan hívhatom lagdroidnak az androidot"


Megnyugtatlak, tökéletesen fut a lagdroidomon. Azon legalább megírtam ezt az üznetet is, felhívtam haveromat és megnéztem az e-mailemet, úgy hogy a játékba visszalépve semmi sem változott. Oh, wait, magyarázhatom a multitaskingot, hisz winfoson kvázi nem létezik ilyesmi...

2014. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol, buta vagy
2014. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!