Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon a...

Akos00123 kérdése:

Melyik a jobb telefon a samsung vagy az iphone?

Figyelt kérdés
Es miert?
2014. szept. 9. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ez relatív, hogy kinek melyik jön be, de az Android nyújtotta szabadság, a legtöbb típus hardvere, és ár-érték arányban is én a Samsungot mondom!
2014. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Az iPhone-t arra tervezték, hogy megmutasd az embereknek hogy annyi pénzed van, hogy 200 ezer+ forintot kiadsz egy alsokategóriás tudású telefonra. A Samsungot meg arra hogy használd.
2014. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"alsokategóriás tudású telefonra. A Samsungot meg arra hogy használd."

Androidos vagyok, de az tulzás hogy alsó kategóriás.

Meg kihasználásba mit értesz?

Netezni,játszani,telefonalni,letölteni,filmezni,zenéthalgatni,video,képeketkésziteni, iphonon is lehet.

Samun mi mást csinálsz még? Testreszabod? Ennyi a max meg annyi hogy nyitottab.

De a nyitottságnak megvan az ára, fagyás akadás.

Ez csak egy androidos vélemény, én személy szerint utálom a droidod, és váltok majd vagy wp-re vagy iosra.

2014. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a WP-t válaszd.
2014. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!