Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6-ok $199 és $499...

IPhone 6-ok $199 és $499 között lesznek kaphatóak az Egyesült Államokban 2 éves hűségnyilatkozattal, de mit jelent ez?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra vonatkozik, hogy az oké, hogy 2 éves hűségnyilatkozatot kell vállalni, na de havi mekkora kiadással? Nem mindegy, hogy havi 20 vagy havi 100 dollár az előfizetési díj.

Sosem értettem ezeket a számokat, amikor megadja az Apple, hogy mennyi lesz az ár 2 éves hűségnyilatkozattal, aztán lehet, hogy az egyiknél 50 dollár lesz a telefon, de havi 200 az előfizetés, a másiknál meg ugyanez 450 dollár, de havi 30 dollár az előfizetés.

Most ez, hogy van?



2014. szept. 10. 04:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
200 dollár az hogy kihozd. Az előfizetés havi 50 dollár havonta. Itthon nagyon drága kb 150 ezerért lehet majd kihozni és még fizess havi 20 ezret mellé tiszta vicc.
2014. szept. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Hagyd rá az apple-t inkább vegyél egy közép-felső kategoriás andridos telót.

Pl:Lenovo Vibe Z2 Pro (ez már böven a felsőkategória olcsobban sokkal mint az iphone.

2014. szept. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltétlenül kell Androidban gondolkodnia, iPhone után egy WP is több funkcionalitásban (megjegyzem, 8.1-től)... de abban egyetértünk, hogy feleannyiért duplaolyanjó telefont is tudnál venni.
2014. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem ott élsz akkor ez téged nem érint itthon ugyanis csak a független GSM-es iPhoneokat lehet használni.Amik elöfizetésesek azok CDMA.
2014. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

akárhogy is térítitek...én iOS után váltottam WP-re, névszerint egy Lumia 1020-ra...és ha nem lenne olyan fontos nekem a kamera, rég visszaváltottam volna iPhone-ra...lehet, hogy drága, de el is tudod adni...most itt vagyok a lumiámmal, használtan 110ért megvettem, és már jó, ha 75-öt kapok érte...pedig még fél éve se használom...másrészt meg senki nem kérdezte, hogy milyen androidos vagy wp-s telefont vegyen, nem tom mi a p*csáért kell állandóan elterelni a témát...


kérdésre válaszolva, igen, sajnos ez a Magyar valóság...lehet, sokan belemennek, hogy hú de olcsó kinn az ájfon, de lássuk be, ha jól körüljárjuk, és tényleg számolunk azzal, hogy 2 év hűséggel annyi, akkor is olcsóbb...

pár hete én is néztem, hogy itthon egy 5S-t kb 98ezer alatt nem tudsz kihozni...és persze 20ezres havidíjjal...ezzel szemben at&t hozzádvágja 25ezerért, 15ezres havidíjú csomagban...és persze azért a 15 ezerért az at&t még szolgáltatást is nyújt...nem úgy mint itthon a telekom, ami leszarja az ügyfeleit, ha hiba van, ellenben ha nem fizet, akkor egyből jönnek a szankciók...

2014. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tényleg nem kell téríteni, mert nagyjából ismerem a telefonokat.

Samsung Galaxy S4-esem van jelenleg, de már nagyon régóta tervezem a váltást iPhone-ra csak a nagyon apró kijelző miatt nem tettem eddig (tudom a hardcore Apple fanoknak a 3,5-ős kijelző az Isten, majd meglátjuk mit mondanak 3-4 év múlva amikor már csak múzeumban fognak olyannal találkozni).


Van egy iPad-em, amit nagyon szeretek és ehhez szeretném az iPhone 6 Plus-t és a kérdést azért tettem fel, hogy nagyjából be tudjam lőni az árát, de nem hazai, hanem valamelyik Brit előfizetéssel.


Azonban a kérdésemre nem kaptam teljesen kielégítő választ, de akkor kérdezem egyszerűbben:


Sima iPhone 6 16GB-os változatát 199 dollárért csak az ottani lehető legnagyobb havi díjért lehet elhozni, vagy a legalacsonyabbért (gondolom nem) vagy a teljesen közép van belőle, vagy mi a fenére vonatkozik?

2014. szept. 10. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ott nincs megszabva, legalábbis ha elmész at&t webshop-nál a rendelésig, akkor ott simán ki tudod választani, majd utána egy tetszőleges csomagot, és utána tulajdonképpen már lehetne is kötni a szerződést.
2014. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!