Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Like 300 díjcsomag. Hogy...

Like 300 díjcsomag. Hogy működik most?

Figyelt kérdés

Valaki tudja esetleg pontosan a díjakat, és ilyesmit? Én tavaly áprilisban kötöttem meg, 2700 forintért, és átlagban 3000 körüli számláim voltak, viszont most júliusban 7000 forint felettit kaptam, és augusztusra is 6 felett van, pedig marhára nem változtak a telefonálási szokásaim.

A 3 ingyenesen hívható számmal beszélek a leggyakrabban, mással alig, és azok nagy része is 30-as ami elvileg a teljes egészében lebeszélhető havidíjból kéne hogy lejöjjön. Átnéztem az augusztusi híváslistámat, és alig van benne olyan szám ami nem 30as. Nem értem hogy lehet ennyi. Ötlet?



2014. szept. 10. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a legfontosabb, hogy véletlenül se kérdezd meg a szolgáltatót, még a végén gyors és pontos választ kapnál...
2014. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hasznos választ, a szolgáltató általában ott b@*ssz@ át az embert ahol tudja, épp ezért gondoltam hogy itt megkérdezem hátha valaki járt hasonlóan és tud valami megoldás. Másrészt eleve a f@*szn@k van kedve fél órát ácsorogni a sorszámomat szorongatva a tmobil valamelyik túlzsúfolt üzletében ha valaki itt tud tippet adni.

Ha nem tudsz segíteni akkor legközelebb inkább ne írj semmit.

2014. szept. 10. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ám e-mail címük, fel lehet őket hívni, sőt, chat is van a weblapjukon.


"a szolgáltató általában ott b@*ssz@ át az embert ahol tudja"

érdekes, engem ez valahogy mindig elkerült eddig... Lehet hogy azért, mert nem voltam rest kérdezni, ha valami nem világos, és elolvastam a szerződést, így nem ért meglepetés?


"a f@*szn@k van kedve fél órát ácsorogni a sorszámomat szorongatva"

Bármilyen ügyben bármikor is mentem be a t-pontba sosem vártam negyed óránál többet. Másrészt, ha ennyire félted a pénzed, akkor miért fáj az a pár perces várakozás?

2014. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!