Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Na sziasztok! Köszi, hogy rákattintottál erre a kérdésre és talán veszed is a fáradságot is, és elolvasod! Tanácsot szeretnék, hogy milyen telefont vegyek. 14 éves vagyok, szóval nemszeretnék iphont meg samsung galaxikat, hanem valami "szolidabbat". Az első telefonom egy samsung champ volt, (amit kb egy éve kaptam) ami sajnos elromlott. Szóval csak valami 'okosabbat' szeretnék, mert ugye ezen nem volt wifi.

Szempontjaim:

-wifi

-lehetőleg jó kamera

-kezelhető

-lehetőleg ólcsóbb kategória

-ja és persze az érintő képernyő


Hát ja, szóval asszem ennyi... bocs a tudatlanságom, nem nagyon vagyok ezeknek a kütyüknek a királya... (tudjátok, csak guruljon) Na mindegy, azért köszi, ha valaki megtisztel a kedves kommentjével, és ha valakinek van valami tapasztalata akkor azokat is szívesen várom!

(Ja, és légyszíves ne írjátok hogy tanuljak nyelvtant meg ilyesmi, amikor én is követhetek el hibákat a hejesírásban (na jó ez csak direkt volt) mert én is emberből vagyok.)



2014. szept. 10. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
szia! nekem alcatel one touch m pop-om van és én szeretem. Android 4.1.1 -es asszem, van előlapi kamerája a hátsó 5 mp-es csak sajnos nincs vakuja, és hát persze hogy wifi-s, érintős, stb., szerintem könnyen is kezelhető, mivel karácsonyra kaptam nem tudom a pontos árát de szerintem 40-50ezer Ft között van:)
2014. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lg L70 , Lg F6 ,
2014. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
+1 F6 . 45 000 korul van es nagyon jo . frissitettem az androidod 4.4re es kituno .
2014. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján szerintem neked tökéletes lenne egy Huawei Y300 vagy G510.
2014. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
20e forint alatt van valam?? ://
2014. szept. 10. 20:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Van. A Samsung Cooper.
2014. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A cooper egy hulladék. LG f6!!!
2014. szept. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha az LG Optimus F6-ra gondoltál, az sokkal drágább. Néha a kérdezőre is figyelhetnél, nem csak arra hogy engem fárassz a marhaságaiddal.
2014. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Huawei Ascend y330 ?
2014. szept. 12. 21:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Az körülbelül annyit tud mint a Samsung Cooper.
2014. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!