Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaphatok telefont,de 100000 forintnak kell lennie.Sony Xperia U-m van szerettem,bár néha kilépnek a játékok rajta maguktól;ezért "Sonys" vagyok.Ezek jöhetnek szóba:

-Samsung S4

-Samsng S4 Mini

- Sony Xperia Ion is nagyon tetszik

-Xperia Z

-Xperia Z1 kompakt

Nem nagyon szeretem a tepsi telefonokat,mivel lány vagyok és nincs akkora lapát kezem,a Z tetszik de akkora nagy tepsinek gondolom,az Ionról mi a véleményetek,érdemes megvenni interneten?Honnan vegyem?Ti melyiket választanátok?


2014. szept. 10. 20:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg Iphone 4S,bár nem nagyon tetszik,de az ára még elmegy.
2014. szept. 10. 20:08
 2/10 anonim ***** válasza:

iPhone-t csak akkor vegyél, ha lesz pénzed arra is, hogy minden zenét/programot megvegyél rá.

Nem elavult a Z, lényegében Z1 az is, csak az utóbbi későbbi modell, kisebb eltéréssel.

De ha nem kell neked nagy telefon, akkor a Z1 kompakt mindenképp jó lesz neked, főleg a hardver és mérete miatt.

2014. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj és azt kihagytam, hogy a Z-nek gyengébb a kijelzője, a Z1 kompaktban már újabb van.
2014. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Viszont nagyon kicsi.
2014. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne te döntsd már el h. Kinek mi a jó méret!!!!!

Nem kérdés Sony Z1C

2014. szept. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem kérdés hogy el kéne tűnnöd innen nagyon gyorsan.
2014. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok,de kérlek ne veszekedjetek!Lánynak szerintem elég nagy tepsi a Z,az Iphone nem nagyon tetszik lényegében ,akkora mint az én U-m,azért attól egy kicsit nagyobb kell.A Z1 kompakt tetszik a legjobban,csak az nagyon drága és szerintetek Karácsonyra az ára lemegy 100000 forintra?Mert ha nem akkor lehet,hogy Ionom lesz.Az mennyire jó?
2014. szept. 11. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Az árához képest nagyon
2014. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te csak ezt tudod szajkózni. S*ggf*j. A te "távozásod"után minden felhasználó kapna egy üveg pezsgőt ünnepelni
2014. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már a kérdező is megkért, igazán abbahagyhatnád a veszekedést.
2014. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!