Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ROOTolt CLONE telefonomról...

ROOTolt CLONE telefonomról töröltem az ODEX fájlokat, NEM KAPCSOL BE, HOGYAN TELEPÍTHETNÉK RÁ MÁS RENDSZERT?

Figyelt kérdés
Rootoltam a telefonom és kitöröltem az odex fájlokat, mert egy barom vagyok, most nem kapcsol be, szeretnék rá új rendszert rakni, clone telefon, tehát nem igazi, pont ezért a szervízben nem tudnak vele mit kezdeni, de igazából nincs is rá pénzem, nem tud vki vmi tutorial-t meg olyan oldalakat, instrukciókat küldeni, amit az én nulla tudásommal is megértek és tudok követni? Van vmi android sdk, de nem jöttem rá, hogy kell használni, ja és a telefonon már a recovery is kínaiul jön be :S

2014. szept. 11. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ki is dobhatod.
2014. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ki is dobhatod.

Minden telefonra más az Android.


Mondjuk nevet sem írtál.

Esetleg a gyártónak írhatsz, hogy küldje el a lemezképfájlt a ROM-ról.


Android SDK meg arra van, hogy programot írjál rá.

2014. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
De ha nem értesz hozzá akkor neki se kellett volna állnod.
2014. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy clone, még kell hogy legyen rendes neve/típusa.

Arra keress rá, van egy kis esély hogy találsz rá ROMot.

Azt pedig flasheled valahogy abból a kínai recoveryből :/

2014. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!