Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 le van kódolva és...

Iphone 5 le van kódolva és kéri az apple id-t + jelszót ha csinálok rajta hard resetet akkor fog működni?

Figyelt kérdés
Netten árunak egyet olcsóbban mert nem tudja a tulajdonos feloldani.Hard resetel feltudom oldani? Megvenném ha így működne.

2014. szept. 11. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nope.
2014. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
"mert nem tudja a tulajdonos feloldani" tulajdonos, mi?
2014. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
51%

Ha az övé, akkor fel tudja oldani... Nem éri meg lopott telefont venni.

1. Nem tudod használni

2. Ugyanúgy bűncselekményt követsz el, ha használod, mint aki lopta.

2014. szept. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha belemegy személyes átvételbe, szólj a rendőrségnek, hátha fogtok egy tolvajt, meg egy lopott telefont :D
2014. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy. Ha a tulajdonos nem tudja feloldani, akkor ha felveszi a kapcsolatot a apple-el, akkor talan meg barmelyik appstore-ben fel tudjak neki oldani, ha bizonyitja, hogy o a tulajdonos.
2014. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem veszem meg, én is erre gondoltam hogy lopott. Köszi a válaszokat.
2014. szept. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!