Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M, vagy Samsung...

Sony Xperia M, vagy Samsung Galaxy S Duos 2? miért?

Figyelt kérdés

Fontos a tárhely nagysága a telefonon, de elhanyagolható a kétkártyás funkció.


Melyiket válasszam a két telefon közül?



2014. szept. 11. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A Samsungot válaszd, mert olcsóbb.
2014. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem Sony Xperia M telefonom van már több, mint fél éve és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon gyors, szép a képernyője, jól megy rajta minden játék. Egyetlen negatívumot tudok mondani, hogy az alkalmazásokat nem lehet áttenni a memóriakártyára.

Az előző telefonom samsung volt, hát én a helyedbe azt nem vennék. Többet volt szervizben, mint nálam. Nem csak nekem van rossz tapasztalatom a Samsunggal, például a nagybátyám vett egy Galaxy s4-et, alig telt el 2 hónap és mehetett a szervizbe, ugyanis csak a képernyő fele működött. Szerintem Samsungot ne vegyél, és ha Sonyt se akarsz, akkor még tudom ajánlani LG-t, arról is jókat hallottam.

2014. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, eddig 1-1 az állás.


Két Samsung mobilom volt eddig, mind a kettővel elégedett voltam. Egyikkel sem volt semmi bajom. Míg az ismerősömnek ugyan olyan típusú telefonja volt, mint nekem és az ővé is volt már szervizben, ellenben az enyém sosem.

2014. szept. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!