Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan alkalmazást...

Tudtok olyan alkalmazást Androidra, amivel egy általam gyártott képkeretet tudok egy képre rakni?

Figyelt kérdés
Csináltam egy képkeretet, amit sablonként szeretnék használni és több, általam fotózott képre rakni. Vannak képkeretező appok, de nem tudom lehet-e valamelyikkel olyat, hogy egyedi képkeretet adok hozzá a képekhez. Vagy olyan alkalmazás létezik-e, amivel 2 képet egymásra tudok helyezni és akkor meg van oldva a dolog? Csak ilyen egyszerű megoldás érdekelne, mert nem magamnak szeretném, hanem olyannak, aki nem ért a photoshophoz vagy bármilyen képszerkesztéshez.

2014. szept. 12. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. szept. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én nem jövök rá, hogy ezzel hogy tudok két képet egymásra pakolni. Igaz, azt kifelejtettem, hogy a keretemnek képen belül kéne lennie, nem pedig a kép köré illeszkednie. Tehát tulajdonképpen két kép egymásra helyezése a cél egy egyszerű applikáció segítségével.
2014. szept. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!