Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet bekapcsolni a...

Hogyan lehet bekapcsolni a mobilnetet Lumia 520-on?

Figyelt kérdés
Ma megrendeltem a mobilnetemet, bekapcsoltam az adatkapcsolatot a mobilhálózat+Sim kártyán, megkerestem a hálózatot, de egyszerűen nem jó.. Mit kell még beállítani? Vagy most kidobtam a pénzt?

2014. szept. 12. 13:35
 1/3 A kérdező kommentje:
wp 8.1
2014. szept. 12. 13:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell legyen a beállításokban egy ilyen hogy mobilhálózat+ SIM kártya (nekem pont így írja, felülről a 9-edik nekem a beállításokban, Lumia 925-öm van lehet az kicsit más mondjuk. De neked is így kell nagyjából legyen, arra rákattintasz, ott írja hogy adatkapcsolat és ellehet húzni ki vagy be re.
2014. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom pont ezt írtad le, bocsi. ellenőrizd le hogy tényleg rajta van-é a telefonodon a mobilinternet, nem tudom melyik telefonszámot kell hívni, az a gond én ORANGE s vagyok és Romániában élek, nálunk *123# ot ha hívod kiírja hogy mennyi internet van a telefonon, mennyi perc stb.
2014. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!