Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S vagy Sony Xperia M2...

IPhone 4S vagy Sony Xperia M2 + ajándék Sony fejhallgató?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagy dilemmába keveredtem, és segítségeteket kérem a döntésben, véleményekre lennék kíváncsi hogy szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni, az App iPhone 4S-t, vagy a Sony Xperia M2-t, amihet egy márkás Sony fejhallgatót is kapok ajándékba, mindkettő 80.000Ft. Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni?

2014. szept. 12. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
iphone . a Sony helyett ottvan a Galaxy S3 LTE . jobb mint a sony es ahhoz is van fules
2014. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nekem a Samsung-ok külseje egyáltalán nem tetszik :/
2014. szept. 12. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Sony m2őt vegyél!!! *.*

3 napja kaptam meg és egyszerűen imádom. Nagyon szar a mobilnetem, és az előző okostelómmal még egy 360ps videót sem indított el, most ugyanazzal a nettel az m2 simán elvisz egy 720ps videót is. Az internet, facebook, meg ilyenek gyorsabbak rajta mint a nexus 10 tabletemen. A játékok is nagyon jók. Egy baj van vele, az pedig a kamera. Szép képeket csinál, de en jobbra számítottam

2014. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még véleményt tudnál játékokról? hogy fut az M2-n? :)
2014. szept. 12. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, m2
2014. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Iphone 3 éves teló.

Kb már semmire sem jó.

2014. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az iphone 4s ma még mindenre elég, de már nem éri meg megvenni. Az m2 jobb.
2014. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mire lennél kíváncsi? 3. vagyok

ha gondolod irhatsz privibe is

2014. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a hejedbe sonyt nem vennék,szerintem nem megbízható és szar telefon a füles meg azért van hogy azt válaszd iphone 4 sokkal jobb!
2014. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!