Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon a...

AnitaAni kérdése:

Szerintetek jó telefon a Nokia Lumia 610?

Figyelt kérdés
Jó telefon a Nokia Lumia 610?
2014. szept. 12. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A leggyengébb wp7-es telefon. A kevés ram miatt sok alkalmazás nem volt vele kompatibilis. Mondjuk mostmár a régi rendszer miatt se.
2014. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jónak jó, de ha most kell telefont válassz akkor valami újabbat keresnék a helyedben, ugyan ennyiért lehet jobbat is kapni :). Gyenge RAM van benne, régi a proceszora, régi operációs rendszer fut rajta (wp7 és nem wp8), inkább ajánlanék neked egy lumia 520 vagy 620 at ebben az árban, vagy egy kicsit többért 530 vagy 630 at.


De amúgy a 610 es is egy használható készülék.

2014. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy kicsit gyengébb, de apum olcsón meg akarja venni nekem, és nem nagyon tudom, hogy milyen, és ezért kértem a véleményetek, mert ha kéne akkor mást választanék csak hát nem lehet.
2014. szept. 13. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyiért veszitek, de 22.000ft ért lehet kapni már L520 at is.
2014. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!