Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom úgy újratelepíten...

Hogyan tudom úgy újratelepíteni az Androidot, hogy 100%-ban minden felülíródjon?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy valamilyen okból meghibásodott a rendszerem, például a SIM kártyámat érzékeli a telefon, de nem kéri be a PIN kódot. Így nem tudok telefonálni sem.

Vagy amikor feloldanám a képernyőt, átugorja a feloldóképernyő részt (tehát nem kell feloldani).


Gondoltam, hogy a /system partíción vannak ezek a hibák. Letöltöttem egy stock firmware-t, felraktam USB-n keresztül, de a hibák még az új rendszeren is meg vannak.



2014. szept. 12. 21:08
 1/5 anonim válasza:
Factory Reset.. ha csak az update zipet nem írtad még felül véletlenül :D Googlezd ki.. *telefon típusa* + factory reset
2014. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Factory reset is volt már.
2014. szept. 12. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor hardveres hiba, az újratelepítés mindent töröl belső tárhelyen (képek, videók stb) kívül.

Van egy kérdésem, de nem merem linkelni, mert majd jól kitörlik a hozzászólást. A lényege röviden annyi, hogy rossz a témaválasztás. De azért jelentem, had kerüljön át a megfelelő helyre.

2014. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes... milyen hardveres hiba okozhat olyat, hogy például nincs feloldóképernyő?
2014. szept. 13. 09:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a /data megmaradt (képek, videók, stb.), ezt a partíciót nem törölte.
2014. szept. 13. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!