Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a most legjobb okostele...

Melyik a most legjobb okostelefon?

Figyelt kérdés
Nekem nem a leggyorsabb kell, vagy a legszebb, hanem hogy a mindennapokban tökéletesen helytálljon. Jelenleg egy motorola moto x-et használok. Számomra tökéletes, de nemsokára váltani szeretnék, de nem tudom mire érdemes. Bírja legalább ugyan úgy mint az X akkuban. Fontos, hogy nincs Pc-m, és nem is fogok venni. Ha lehet akkor iphone-okkal kíméljetek. Sokat töltök le ,ezért jó lenne a sok tárhely vagy a bővíthetőség.

2014. szept. 12. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Nexus 5
2014. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

[link]


[link]


Sok tárhellyel

2014. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Galaxy S5 + 128GB memoria kartya . vagy Galaxy Note 3 ( 32gb tarhely ) + 64gb memoria kartya
2014. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Ha van még 1-2 hónap időd a döntésre akkor érdemes megvárni a Note 4-et, vagy a Huawei Ascend Mate 7-et(ha nem túl nagy neked a kijelzője).


Viszont ha nem akarsz várni, akkor az LG G3-at vagy Note 3-at ajánlanám.

2014. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tiszta cyanogenmod droiddal, az egyik legstabilabb telefon

2014. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen ezt a sok kimerítő választ. 9mm-volt már nexus 5-öm, de baromi gyenge az akkuja. Többieknek:

Gondolkodtam Note-ba, viszont utoljára egy S4-em volt, 2 problémám volt vele: nagyon kopott a széle(sosem ejtettem le és nem vertem oda semminek), második problémám a szoftvere volt, nagyon sokat laggolt, volt olyan hogy hajnali 3kor ujraindult mikor senki sem nyomogatta. Fennálnak még ezek a hibák?

2014. szept. 13. 07:26
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Samsung Galaxy Alpha
2014. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sony Xperia Z2 vagy Z3

Mindkettő nagyon ott van.

Esetleg még az LG G3 jöhet szóba, illetve talán még egy Asus telefon, mert azokról mostanában sok jót hallottam(sajnos nem tudok modellt írni)


Mind a Sony, mind az LG nagyon ott van üzemidejileg, kb 2-2,5 napot bírtak nálam átlagos használat mellett. Remelem tudtam segíteni :)

2014. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

A Z3-at még nem teszteltem, de kb egy jobban vízálló, szebb, és 0,2GHz-vel jobb processzorú telefonra lehet számítani. Majdnem ugyanaz a 2 telefon. Szóval szerintem azzal sem lesznek gondok :)

2014. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Xiaomi mi4
2014. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!