Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb?

Melyik telefon jobb?

Figyelt kérdés
Telefont vásárlás elölt álok a keretem max 75e. 2 Kinai telefont találtam a Cubot x6 és a THL T100s t. Szerintetek melyik jobb? Azért ezek re gondoltam mert 8 magos mindkettő és az x6 ba 1 a T100s 2Gb ram van. Akinek van ilyen mi a véleménye? Vagy milyen telefont javasolnátok olyant keresek amin jól lehet filmet nézni, ne legyen lassú, támogassa az otg t (minden android támogatja?), jó fényképet csináljon, a GPS internet nélkül is menyen (ami most van nem megy nélküle)

2014. szept. 13. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A gps-hez sose kellett internet max az alkalmazáshoz amivel használnád. A kettő közül a több ram miatt a thl -t mondanám.

De sokkal inkább egy Xiaomi mi2s. Kompaktabb méret, snapdragon 600-as proci, miui referenciamodell, igaz tavalyi modell, de még mindig brutális.

2014. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább THL 5000
2014. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Inkább telefont vegyél ne ipari hulladékokat.
2014. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább Samsung az ipari hulladék
2014. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!