Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini s5570i...

Samsung galaxy mini s5570i hez honnan töltsek le olyan játékokat ami lefoglal 1-2 órára?

Figyelt kérdés
a Google playon nem igen találok ilyen játékokat értelmes válaszokat és linkeket köszi

2014. szept. 13. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak annyi játék van amennyi ott van. Nem igazán vannak olyan dolgok androidra ami ne lenne fenn Playen.
2014. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy ez egy ocska sz@r mocsok telefon és a Google play játékainak 90% a nem kompatibilis és olyant keresek ami kompatibilis
2014. szept. 13. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy pár, ami át van írva hogy rajta is fusson:

[link]

2014. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt én is Galaxy Mini-t használtam és megfelelő beállításokkal szépen elfutott rajta az Fpse nevű PSX emulátor egy régebbi verziója is, ezért én a Playstation 1 játékokat ajánlanám, sokkal minőségibb játékok vannak rá bármelyik kimondottan android-ra íródott címnél.

Az alkalmazást el is küldhetem neked, belinkelni sajnos itt nem tudom, mert tiltja a gyakorikérdések.hu szabályzata.


Több oldalon is találsz hozzá játékokat/romokat, de íme az egyik kedvenc emulátor rom gyűjtőhelyem: [link]

Itt műfaj alapján is tudsz keresni.

Hogy ajánljak néhány konkrét játékot is:

Tekken 3

Bloody Roar 2

Soul Blade

Metal Gear Solid

Oddworld Abe's Oddysee

Legacy of Kain - Soul Reaver

Resident Evil 1-2-3

stb...

Némelyik picit akadozhat, de megfelelő Frame Skip beállításokkal simán játszható Galaxy Mini-n is. Az komolyabb hátráltató tényező az apró méretű kijelző, ami miatt nem szívesen ajánlanám a Galaxy Mini-t játékra.

2014. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ahdgf01 válasza:
[link] ez vírusmentes és minden le van írva
2014. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!