Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Huawei...

Mik a tapasztalatok a Huawei Ascend P7-ről?

Figyelt kérdés
Nemsokára szeretnék egy új telefont venni, és erre gondoltam, de nem tudom hogy milyen lenne, mert nem annyira vagyok oda az androidert, de viszont most wp 7.1-em van, es a huawei menuje annyiban hasonlit erre, hogy nincs kulon menuje. Megvegyem most? Fogom szeretni a wp után? Vagy varjam meg a nokia lumia 730-t vagy 735-t? Vagy esetleg tudtok ajánlani kb 130 000forintig olyan telefont, aminek az elolapi kameraja jo? Elore is koszonom!

2014. szept. 13. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiért OnePlus One. Snapdragon801-el sokkal jobb mint a Huawei P7 vagy egyébb ennyiért kapható mobil.


[link]

2014. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyiért keressek jobbat?
2014. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
130 000-ig, de ezt ugy, hogy kb havi 7-8 000 forintos előfizetéssel olyan 70-80ba keruljon.
2014. szept. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!