Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android frissítés árthat a...

Az android frissítés árthat a telefonnak? (Samsung galaxy express)

Figyelt kérdés

Jelenleg 4.1.2-es az android rajta (gyárilag). Pár hete vettem a telefont. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes frissíteni?

Azért merült fel, mert a volt s4-em az android frissítés miatt halt meg. (elvileg)

Többször is hallottam már olyat, hogy teljesen haszontalan az egész, semmivel nem lesz jobb, csak hamarabb tönkre megy. Aki ért hozzá, legyen szíves írja meg a tapasztalatait/véleményét akár pirvátban is.

Előre is köszönöm!



2014. szept. 13. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt mondta neked, hogy az S4 a frissítés miatt ment tönkre, akkor jól átvert.

Ezeket a telefonokat a fekete halálból vissza lehet hozni otthoni körülmények között egy usb kábellel.


Mindig érdemes frissíteni.

2014. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Frissítettem, aztán meghalt a telefon. Bevittem t-mobile-ba, aztán nem tudták megcsinálni.

2014. szept. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!