Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s4 maxnál erősebb fényerő?

Galaxy s4 maxnál erősebb fényerő?

Figyelt kérdés

Ha lehúzom az értesítő fület és visszatolom 1 mp ig kb erősebb lesz a fényerő mint a maximumon lévő fényerő, aztán visszaáll.

Valakivel volt már ilyen? Kijelzőt cseréltem és az újnál is ez van.



2014. szept. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam ilyet.

Kapcsold le az automatikus fényerőszabályzást (nyomd ki az Auto mellől a pipát), és nyomd csutkára a csúszkát, az a maximális fényerő. Kíváncsi leszek, úgy is csinálja-e.

2014. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy csinálja, maxon van a fényerő.
2014. szept. 13. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy érdekes jelenség.


Remélem, nem valami műszaki hiba okoz feszültségcsúcsot a kijelző felé.

Most biztosan baromságot fogok kérdezni tőled, előre is elnézést kérek: biztosan nem érzékcsalódás ez amiatt, hogy az értesítési sáv sötétje után világosabbat lát a szemed?

Második hülye kérdés: eredeti a készülék, vagy klón?

Eltérő fenyviszonyok között is tapasztaltad?


(Az én S4-esem meg töltési problémákat produkál tegnap óta, úgyhogy most ki vagyok hegyezve az ilyen jelenségekre :) )

2014. szept. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Nem hinném, láthatóan erősebb a fény. Igazából a böngésző fehér hátterén látszik egyértelműen. Próbáld ki te is, a böngészőn nyiss egy új fült ahol fehér a háttér teljesen, és húzd le és vissza a sávot. Lehet te is észreveszed.

2. A telefon nem klón biztosan. Azért ennyire nem vagyok vak :) Fél éve van meg, játszottam, használtam, teszteltem, semmi jele annak hogy klón lenne, hacsak nem a világ legprofibb klónozása.


Igazából ez nem nagy probléma, csak észrevettem, és gondoltam kiírom hátha ez egy normális jelenség, és másnak is ilyen.

2014. szept. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!